2014' E FRUITFLOWER SEPETİ İLE VEDA :) HOŞ GELDİN 2015 :)                       Sevgili takipçilerim http://www.fruitflowers.com.tr/kategori/yilbasi-hediyeleri ile sipariş verip 2 saat içerisinde evinize ulaşacak şık spetlerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
                      Facebooktan adres;https://www.facebook.com/fruitflowers.com.tr?pnref=story

                   Her zaman olduğu gibi o kadar geniş bir ürün yelpazesi var ki ,Yılbaşı içinde harika sunumlar , kişiye özel tasarımla hazırlamışlar. Ben evde çam ağacı ile yeni yıla gireceğim için çam ağacımın yanına koyabileceğim ürün evime ve ağacıma uyum sağlayacak. Her biri birbirnden güzel ürünler, bayılacaksınız :)) Sayfalarından göreceksiniz firmanın ne hoş ürünler yaptığını.

Fruitflowers’dan Yeni Yıl’a Özel Çam Ağaçlı Lezzetler…
Yeni Yıl’da Sağlık ve Lezzet Dolu Sepetler Fruitflowers’dan Sevdiklerinize Geliyor…
Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde sevdiklerine farklı sürprizler yapmak isteyenler için birbirinden lezzetli meyve, kek ve kurabiye sepetleri hazırlayan Fruitflowers, çam ağacı konseptinde hazırladığı yeni ürünleriyle hem göze hem damaklara hitap ediyor. Bünyesinde 400’ün üzerinde ürün çeşitliliği bulunduran Fruitflowers, özellikle sevdiklerini özel hissettirmek isteyenler için çok farklı arajmanlar sunuyor. Yeni yılda en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alan lezzet sepetleri, bu yılda Fruitflowers farkıyla tercih edenlerin damaklarına hitap etmeye devam ediyor.
• Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Fruitflowers, sipariş verildikten sonra
2 saat içerisinde hazırlanarak sevdiklerinizin kapısına kadar ulaştırılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için;
Tel: 444 3 002- 0850 296 03 63
www.fruitflowers.com.tr

             

                      Fruitflowers ; kaliteli ürünleri ile pastakasrının yeni yaş kutlamasında Ortaköy'de sponsorum olmuştu. Bir çok blogger arkadaşımın etkinliklerinde yanında bulunan firma ,başta Mahmut Atar beyefendi  olmak üzere kişiliği ile daima sözünü tutan , kaliteli , nezih bir firma. Teşekkür ediyorum bu yılbaşındada pastakasrınını yeni yılında  şirin , sevimli bir sepetle yanımda olduğunuz için.

                     2014  güle güle , hoş geldin 2015 :))

                     Yeni yıl size ve ailenize ; sağlık , mutluluk, huzur şans getirsin....

                                                             Sevgi ile kalın.....


                               
                           SAYGILARIMLA....
                     


0 yorum:

Yorum Gönder