Ankara'lı Blog Yazarları Ebru ile Kahvaltı Buluşması 
            Merhaba sevgili takipçilerim İstanbul bloggeri idim yıllarca :)) Ankara'ya taşındım. Bundan sonra Ankara'lı blogger arkadaşlarımla blog toplantılarına  zamanım yettiğince katılacağım. İlk Ankara'lı blogger etkinliğini Sevgili Ebru'nun nazik daveti ile yaptım.25 kişilk bir brunch keyfi  yaşadım.  Her şey ince ayrıntısına kadar düşünülmüş , emeği bol bir etkinlikti. Sevgili Ebru'ya nazik daveti için teşekkür ediyorum.....

             Ben kahvaltı diye gittim.En önemlisi Ankara'lı blogger arkadaşlarla tanışacağım derken aaaa baktım epey sponsor firmada etkinlikte bizlerle olmuş :)) Buda ev sahibinin bizlere süprizi idi.Sırası ile sponsor firmaları sizlere tanıtacağım..... 

                       Etinlikte en çok ilgimi çeken , ilk kez tanıştığım @Beeo ürünü olan bal çeşitleri idi. Firma yetkilisi Sevgili Ece hanım hiç soluk almadan firmasının ürünlerini anlattı diyebilirim. İşini zevkle yapan Ece hanım İtü'li bilinçli kültürlü bir genç kızımız. Orada üretilen bal çeşitlerinden tattık. Benim bir anne olaraktan önceliğim çocuklarım olduğu için her zaman merak ettiğim Arı Propolis'ti onuda orada tanıdım ve o günden beri oğluma kullanıyorum.Katkı maddesi olmayan Beeo ürünlerini güvenerek kullanabilirsiniz. Bu ürünle ilgili daha detaylı bilgiyi ilerleyen zamanda sizlerle paylaşacağım.....  

                          Etkinlikte bizle olan firmalarımıza teşekkür ediyorum.
                 @NUSTİL firmasının yetkilisi Sevgili Nazan Hanım bizlere ürünlerini anlattı. Çölyak hastaları için oldukça fazla ürünleri bulunan Nustil'in ben Amarant'ınını tanıdım ve bu ürüni iki kez kullandım. Birinde mısır gibi patlattım ocakta . Çok sevdik Amarant'ı . Birde mücverini yaptım çıtır çıtır lezzetli oldu .

 

22 yorum:

 1. Ne güzel bir etkinlik olmuş, ne mutlu size👏🏻👏🏻

  YanıtlaSil
 2. ebru nihal herkes gelmiş :) melabaaağ :) instada aktifsiniz ama blogda daha yenisiniz galibaağ :) blog daha iyidir instadan tadını alırsanıız :)

  YanıtlaSil
 3. güzel bir etkinlik olmuş sevgiler cnm

  YanıtlaSil
 4. Herkese merhaba, ben aranızda çok yeniyim...sayfamı ziyaret edip takipçim olarak ve yorumlarınızla beni desteklerseniz çok mutlu olurum....herkese kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum....

  YanıtlaSil
 5. Omlet is a new social network for mobile gaming. Omlet Arcade’s features work on any mobile game – and conceivably any other app. Arena of Valor live stream The social network is completely open, so users can maintain their chats and communities across all their games and communities while discovering new ones. Omlet’s newest app is Omlet Arcade. It’s an overlay of social features that floats on top of any game, so players don’t ever have to leave the app. Features include chat, live streaming, video recording, and a user-generated community of game content.

  YanıtlaSil
 6. For social businesses, being SEO friendly is one of the most powerful ways you can make traffic to your website. Research has found that 60 percent of users have used a search engine to get a social business within the last year, and a survey of marketers found that organic and local search encourages the highest ROI for local businesses, google adwords specialist los angeles delivering higher quality leads than other digital channels including social media and e-mail marketing. But with so many businesses fighting for the top places on search results pages, how do you make sure your website ranks long enough for people to find it? By taking steps to ensure your content is SEO friendly. SEO reaches for search engine optimization and refers to things you can do to help your content rank higher on search engines. For every piece of material, there are two critical aspects of your website that will help you achieve higher rankings – your particular page set up and the content itself.

  YanıtlaSil
 7. Merhabalar,sizi yeni keşif ettim.Blogunuzu sevdim.Takip ve izlemeye aldım.Bana da beklerim(tariflimutfak/sibelinyemekleri).Başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
 8. The concept is very nice with different level explanation. Thanks a lot for this article.
  Which is an informative post.
  Keep do the such kind of useful articles to increase the knowledge Pratical Things

  YanıtlaSil
 9. Thanks for taking the time to discuss and share this with us, I for one feel strongly about it and really enjoyed learning more about this topic. Please share some more useful info on Best Schools In Dubai also. I can see that you possess a degree of expertise on this subject.

  YanıtlaSil
 10. Hey Nice Blog!!! Thank you for sharing information. Wonderful blog & good post.Its really helpful for me. waiting for a more new post. Keep Blogging!
  list of best schools in sharjah

  YanıtlaSil
 11. I really enjoy reading your well written blog, we are really grateful for your blog post. I would like see your sharing something on ayurveda treatment in sharjah as well as i am regular visitor of your blog.

  YanıtlaSil
 12. Tamilrockers is a website that leaks HD movies for download online.

  YanıtlaSil