BİO ORGANİK YAŞAM ÜRÜNLERİ
                  Şuaralar organik ürünlere hepimizin çok ihtiyacı var   .Organik ürünler arasında en çok tercih ettiğim marka BİO ORGANİK YAŞAM ÜRÜNLERİ. Bu ürünle arkadaşım Canan Zerkin'li sayesinde tanıdım. 
                 İstediğim saç rengini elde eden  bir kuaför buldum ve  saçımı boyattım. İstediğim rengi bulmam çok zor  oldu artık sürekli gideceğim bir kuaförüm var derken ,bu doğal ürünlerle tanıştım. Artık kuaföre gitmeden evimde boyayacağım organik boyam var........

                   Teşekkür ederim Canan'cığım bu ürünle beni tanıştırdığın için. Bu ürünlerden  sizlere bahsetmek istiyorum.......

Benim kullandığım boya aşağıdaki resimde ; 8.1 harika bir renk.


Bio Organik Yaşam Ürünleri, organik yaşam konusunda uzun sürede edinilen bilgi ve tecrübeler ışığında 2013 yılında Türkiye’de ticari faaliyetine başlamıştır. Gıda, Kozmetik, Temizlik, Tekstil ve eklenecek farklı sektörlerde hizmetinizdedir. Hedefimiz Türkiye'deki ve yurtdışındaki sertifikalı organik ürünlerin, üreticiden en uygun fiyatlarla doğrudan size ulaşmasını sağlamak ve organik ürünlerin kullanımını tüketicilere yaymaktır, bu vesileyle Türkiye'de organik üretimin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.

İnsan sağlığı ve ekolojik dengeyi prensip edinmiş temiz içerikli markaların ürünlerini kullanmak istiyor ancak bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız  bioorganik.com.tr 
adresi size epeyce yardımcı olacağını düşünüyorum.


Bio Organik Yaşam Ürünleri, organik yaşam konusunda uzun sürede edinilen bilgi ve tecrübeler ışığında 2013 yılında Türkiye’de ticari faaliyetine başlamıştır. Gıda, Kozmetik, Temizlik, Tekstil ve eklenecek farklı sektörlerde hizmetinizdedir. Hedefimiz Türkiye'deki ve yurtdışındaki sertifikalı organik ürünlerin, üreticiden en uygun fiyatlarla doğrudan size ulaşmasını sağlamak ve organik ürünlerin kullanımını tüketicilere yaymaktır, bu vesileyle Türkiye'de organik üretimin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.Sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam için, yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için, ekolojik dengenin hızla bozulduğu günümüzde doğaya saygılı üretime destek vermek için organik ürünler kullanmalı ve üretimini desteklemeliyiz.Organik ürün üretim ve tüketimi Türkiye'de henüz ne yazık ki emekleme dönemini yaşamaktadır. Çevreye ve sağlığa duyarlı organik ürünlere ilgi duyan ve tüketen siz müşterilerimizi Türkiye'de organik pazarın gönüllüleri ve öncüleri olarak görüyor, ailemizin bir parçası olmak için sitemize her zaman bekliyoruz. Görüş ve önerilerinizi her zaman önemsiyoruz. EKOOrganik İnternet Satışİnternetten Satış;Bio Organik 2013 yılından itibaren internet sitesinden (www.bioorganik.com.tr) satışlara başlamıştır.

Ben daha önce Bio dent markasına ait diş macununu kullanmış ve memnun kalmıştım .
Son olarak nasıl ulaşacağımı bilmediğim doğal içerikli Lavera markasının ürünlerine bu sitede rastlamak da  iyi oldu.O ürünüde merak ediyorum....Sizde çocuğunuz,kendiniz ya da eviniz için organik bakım ürünleri arayışındaysanız Bio Organik Yaşam Ürünlerine göz atmadan geçmeyin.
Sevgiler,Sağlıklı günler ♥♥♥

0 yorum:

Yorum Gönder